شماره تماس : 02188757911
امروز چهارشنبه 26 تير 1398 ساعت 90:81
لطفا چند لحظه منتظر بمانيد ...

تور سوييس چهار شب زوريخ دو شب لوگانو

مقصد
عنوان مدت اقامت (شب) توضیحات
زوریخ 4
لوگانو 3
هتل ها
ردیف نام هتل درجه هتل خدمات قيمت 2 تخته (هر نفر) قيمت 1 تخته (هر نفر) کودک با تخت (هر نفر) کودک بدون تخت (هر نفر) توضيحات
1 هتل 4 ستاره

B.B
1290 یورو + 2990تومان 1990 یورو + 2990 تومان
اطلاعات تور
از تهران
نوع سفر هوايي
تاریخ تاریخ شروع: دوشنبه 19 فروردين 1398 - تاریخ خاتمه: جمعه 24 خرداد 1398
مدارک لازم پاسپورت با حداقل 6 ماه اعتبار * 3 قطعه عکس 3 در 4 پشت زمينه سفيد *پرينت گردش 3 ماه اخر حساب *شناسنامه *سند ازدواج*بيمه* روزنامه رسمي شرکت يا جواز کسب يا گواهي اشتغال به کار* در صورت داشتن پاسپورت قديمي
خدمات آژانس *اخذ ويزا *پرواز رفت و برگشت ترکيش * ترانسفر هاي داخلي و زميني *بيمه مسافرتي *اقامت در هتل4 ستاره با صبحانه
توضيحات * مسئوليت کنترل گذر نامه از جهت هرگونه ممنوعيت خروج از کشور به عهده آزانس مي باشد
* اصل مدرک مسافرين تا زمان بازگشت از سفر نزد شرکت باقي مي ماند
* هزينه ترجمه مدارک به عهده مسافرين محترم مي باشد.
*آژانس ژوان درخواست کننده ويزا مي باشد نه صادره کننده ويزا در صورت عدم صدور ويزا مسافر موظف به پرداخت جريمه کنسلي و وروديه سفارت مي باشد.
*پس از صدور ويزا حداقل 70 ميليون جهت ضمانت در وجه آژانس از مسافر اخذ مي گردد.
*پرداخت 50% از کل مبلغ در هنگام رزرواسيون ضروري مي باشد.
برنامه سفر :
روز اول :
سفر ما از فرودگاه امام خميني آغاز مي‌شود. پس از گرد آمدن کليه همسفران و بازنگري مدارک، جهت انجام امور پرواز (دريافت کارت پرواز و تحويل بار) به سمت سالن ترانزيت حرکت کرده و سپس تهران را به مقصد زوريخ ترک مي‌کنيم. بعد از کنترل گذرنامه، ويزا و دريافت بار به همراه ساير همسفران و راهنما به هتل محل اقامتمان منتقل مي‌شويم. در هتل، پس از دريافت کليد اتاق‌ها و استراحتي کوتاه، به پيشنهاد راهنما از ساعات باقيمانده اولين روز سفرمان به سوئيس سرسبز لذت خواهيم برد.
روز دوم :
امروز را با گشتي نيم روز در زوريخ، بزرگ‌ترين شهر کشور سوئيس و يکي از مرفه‌ترين شهر‌هاي جهان آغاز مي‌کنيم. در اين گشت از خيابان بانهوف که به نوعي مرکز تجاري و مالي اين شهر است، کليساي گروس مونستر و بافت قديمي شهر زوريخ ديدن مي‌کنيم. پس از پايان گشت مي‌توانيم به هتل بازگرديم يا با استفاده از پيشنهادات راهنما، ساعات بيشتري را از زيبايي‌هاي اين شهر لذت ببريم.
روز سوم :
امروز صبح سوار بر اتوبوس شده تا ديداري به ياد ماندني از آبشارهاي راين داشته باشيم. همچنين اين امکان فراهم است که مدت زماني را به قايق سواري مفرح در اطراف آبشار اختصاص دهيم. در پايان گشت به زوريخ بر مي‌گرديم و پس از صرف ناهار و استراحتي کوتاه، مي‌توانيم خودمان را در يکي از کافه‌هاي شهر به نوشيدن يک فنجان قهوه دعوت کنيم، وقتي را به خريد اختصاص دهيم يا از دوچرخه سواري در کنار درياچه زوريخ و قدم زدن در خيابان هاي اين شهر زيبا و مدرن لذت ببريم.
روز چهارم :
امروز در وقت آزادي که در اختيار داريم مي‌توانيم يکي از برنامه‌هاي پيشنهادي که راهنما ارائه مي‌دهد مانند گشت يک روزه به کشور کوچک ليختنشتاين را انتخاب کنيم يا اينکه به ديدار ساير جاذبه‌هاي طبيعي و فرهنگي اين شهر برويم.
روز پنجم :
امروز به سمت شهر زيباي لوسرن خواهيم رفت تا طبيعت بي نظير دامنه‌هاي آلپ و درياچه چشم‌نواز لوسرن را از نزديک ببينيم. پل چپل، قسمت قديمي شهر، بناي يادبود شير و بازديد از درياچه لوسرن بعد از ظهر شما را دل‌انگيز‌تر مي‌کند.
روز ششم :
با وقت آزادي که در اختيار داريم مي‌توانيم در گشت‌هايي که راهنما معرفي مي‌کند مانند بازديد از کوه ريگي يا کوه پيلاتوس شرکت کنيم و طبيعت واقعي سوئيس را از نزديک لمس کنيم.
روز هفتم :
سرانجام هنگام بازگشت به خانه فرا رسيد! امروز سوئيس را به مقصد تهران ترک خواهيم کرد. پس از عبور از بخش کنترل گذرنامه و دريافت بار، گذرنامه هاي خود را جهت ارائه به سفارت به راهنما تحويل مي‌دهيم و با همسفران خداحافظي مي‌نمائيم. هر چند مي‌دانيم اين خداحافظي چندان طولاني نخواهد بود