شماره تماس : 02188757911
امروز چهارشنبه 26 تير 1398 ساعت 84:95
لطفا چند لحظه منتظر بمانيد ...

تور 9 روزه سوئيس اسپانيا (4شب زوريخ لوسرن، 4شب بارسلون) 8 شهريور

مقصد
عنوان مدت اقامت (شب) توضیحات
هتل ها
ردیف نام هتل درجه هتل خدمات قيمت 2 تخته (هر نفر) قيمت 1 تخته (هر نفر) کودک با تخت (هر نفر) کودک بدون تخت (هر نفر) توضيحات
1 4ستاره

B.B
3990 تومان 2290 یورو 3990 تومان 3290 یورو 0 تومان 0 تومان قیمت های ارزی به یورو می باشد
اطلاعات تور
از تهران
نوع سفر هوايي
تاریخ تاریخ شروع: جمعه 8 شهريور 1398 - تاریخ خاتمه: سه شنبه 19 شهريور 1398
مدارک لازم پاسپورت با حداقل 6 ماه اعتبار * 3 قطعه عکس 3 در 4 پشت زمينه سفيد *پرينت گردش 3 ماه اخر حساب *شناسنامه *سند ازدواج*بيمه* روزنامه رسمي شرکت يا جواز کسب يا گواهي اشتغال به کار* در صورت داشتن پاسپورت قديمي
خدمات آژانس بليط رفت و برگشت هواپيما ترکيش +ترانسفرهاي فرودگاهي و زميني +اقامت در هتل ? ستاره با صبحانه ويزاي شنگن +بيمه مسافرتي +گشت شهري به همراه تورليدر فارسي زبان و راهنماي محلي طبق برنامه تور
توضيحات * مسئوليت کنترل گذر نامه از جهت هرگونه ممنوعيت خروج از کشور به عهده آزانس مي باشد
* اصل مدرک مسافرين تا زمان بازگشت از سفر نزد شرکت باقي مي ماند
* هزينه ترجمه مدارک به عهده مسافرين محترم مي باشد.
*آژانس ژوان درخواست کننده ويزا مي باشد نه صادره کننده ويزا در صورت عدم صدور ويزا مسافر موظف به پرداخت جريمه کنسلي و وروديه سفارت مي باشد.
*پس از صدور ويزا حداقل 70 ميليون جهت ضمانت در وجه آژانس از مسافر اخذ مي گردد.
*پرداخت 50% از کل مبلغ در هنگام رزرواسيون ضروري مي باشد.
برنامه سفر :
روز اول :
پس از گرد آمدن کليه همسفران و بازنگري مدارک، جهت انجام امور پرواز (دريافت کارت پرواز و تحويل بار) به سمت سالن ترانزيت حرکت کرده و سپس تهران را به مقصد زوريخ ترک مي‌کنيم. پس از کنترل گذرنامه، ويزا و دريافت بار به همراه ساير همسفران و راهنما به هتل محل اقامتمان منتقل خواهيم شد. در هتل، پس از دريافت کليد اتاق‌ها و استراحتي کوتاه، در لابي گرد هم مي‌آييم تا به پيشنهاد راهنما از ساعات باقيمانده اولين روز سفرمان به سوئيس سرسبز لذت ببريم.
روز دوم :
امروز را با گشتي نيم روز در زوريخ، بزرگترين شهر کشور سوئيس و يکي از مرفه‌ترين شهر‌هاي جهان آغاز مي‌کنيم. در اين گشت از خيابان بانهوف که به نوعي مرکز تجاري و مالي اين شهر است، کليساي گروس مونستر، بافت قديمي شهر زوريخ و منطقه زوريخ برگ ديدن مي‌کنيم. پس از پايان گشت مي‌توانيم به هتل بازگرديم يا با استفاده از پيشنهادات راهنما، ساعات بيشتري را از زيبايي‌هاي اين شهر لذت ببريم.
روز سوم :
امروز صبح سوار بر اتوبوس شده تا ديداري به ياد ماندني از آبشارهاي راين داشته باشيم. همچنين اين امکان فراهم است که مدت زماني را به قايق سواري مفرح در اطراف آبشار اختصاص دهيم. در پايان گشت به زوريخ بر مي‌گرديم و پس از صرف ناهار و استراحتي کوتاه، مي‌توانيم خودمان را در يکي از کافه‌هاي شهر به نوشيدن يک فنجان قهوه دعوت کنيم، وقتي را به خريد اختصاص دهيم يا از دوچرخه سواري در کنار درياچه زوريخ و قدم زدن در خيابان‌هاي اين شهر زيبا و مدرن لذت ببريم.
روز چهارم :
امروز در وقت آزادي که در اختيار داريم مي‌توانيم يکي از برنامه‌هاي پيشنهادي که راهنما ارائه مي‌دهد مانند گشت يک روزه به کشور کوچک ليختنشتاين را انتخاب کنيم يا اينکه به ديدار ساير جاذبه‌هاي طبيعي و فرهنگي اين شهر برويم. ديداري يک روزه از کوه ريگي مشهور بـه ملکه کوهستان آلپ، مي‌تواند پيشنهاد وسوسه انگيزي براي دوست‌داران طبيعت باشد.
روز پنجم :
امروز پس از تحويل اتاق‌ها، به سمت فرودگاه زوريخ مي‌رويم تا با يک سفر هوايي به سمت شهر بندري بارسلونا رهسپار شويم. پس از رسيدن به هتل و استراحت، گشتي در اطراف هتل خواهيم داشت تا بيشتر با اين شهر حيرت‌انگيز آشنا شويم.
روز ششم :
اولين گشت ما در بارسلون شامل بازديد از مناطقي چون کازا ميلا، کازا باتيو، ميدان کاتالونيا و خيابان رامبلا خواهد بود. در اين گشت همچنين از پارک معروف گوئل که طراحي آن يکي ديگر از شاهکارهاي معمار معروف «آنتوني گائودي» به شمار مي‌رود، بازديد مي‌کنيم. در خاتمه گشت مي‌توانيم به هتل بازگرديم يا وقت بيشتري را در شهر سرزنده يا ساحل زيباي بارسلون بگذرانيم.
روز هفتم :
در گشت امروزمان نيز، به بازديد از شاهکار غول‌آسا و ناتمام گائودي يعني کليساي ساگرادا فاميليا رفته و تلفيق زيباي هنر مدرن با باورهاي مذهبي را خواهيم ديد. لازم به ذکر است که بليط ورودي به محوطه داخلي اين بنا نيز براي شما رزرو شده است. پس از پايان گشت نيز مي‌توانيم از عصر پر جنب و جوش و زيباي بارسلون لذت برده و يا براي استراحت به هتل بازگرديم.
روز هشتم :
امروز با وقت آزادي که در اختيار داريم مي‌توانيم با ساير جاذبه‌هاي بارسلون آشنا شويم. به طرفداران تيم محبوب بارسلونا بازديد از ورزشگاه نيوکمپ و به دوستداران فرهنگ و هنر نيز بازديد از موزه‌هاي موزه پيکاسو و خوان ميرو را پيشنهاد مي‌کنيم. براي گذران روز در خارج شهر نيز گزينه‌هاي زيادي داريم: از شهرهاي کوچک، زيبا و تاريخي تاراگونا با ويرانه‌هاي رومي و «ويک» با معماري قرون وسطايي‌اش گرفته تا سر زدن به مرکز خريد لاروکا يا حتي صعود به بالاي کوه تيبيدابو براي لذت بردن از چشم اندازش بر شهر بارسلون و درياي مديترانه!
روز نهم :
هنگام بازگشت به خانه فرا رسيده، پس از بارسلون رهسپار تهران خواهيم شد. پس از عبور از بخش کنترل گذرنامه و دريافت بار، گذرنامه‌هاي خود را جهت ارائه به سفارت به راهنما تحويل مي دهيم و با همسفران خداحافظي مي‌نمائيم. هر چند مي‌دانيم اين خداحافظي چندان طولاني نخواهد بود