شماره تماس : 02188757911
امروز يکشنبه 24 شهريور 1398 ساعت 23:20
لطفا چند لحظه منتظر بمانيد ...

تور 11 روزه فرانسه، ايتاليا( 5شب پاريس 2شب ونيز 3شب رم) 5 آبان

مقصد
عنوان مدت اقامت (شب) توضیحات
5 شب پاریس
2 شب ونیز
3 شب رم
هتل ها
ردیف نام هتل درجه هتل خدمات قيمت 2 تخته (هر نفر) قيمت 1 تخته (هر نفر) کودک با تخت (هر نفر) کودک بدون تخت (هر نفر) توضيحات
1 فرانسه

B.B
5990000تومان 2190 یورو 5990000تومان 3290 یورو 5590000تومان 1590 یورو 5590000تومان 890 یورو
اطلاعات تور
از تهران
نوع سفر هوايي
تاریخ تاریخ شروع: يکشنبه 5 آبان 1398 - تاریخ خاتمه: چهارشنبه 15 آبان 1398
مدارک لازم پاسپورت با حداقل 6 ماه اعتبار * 3 قطعه عکس 3 در 4 پشت زمينه سفيد *پرينت گردش 3 ماه اخر حساب *شناسنامه *سند ازدواج*بيمه* روزنامه رسمي شرکت يا جواز کسب يا گواهي اشتغال به کار* در صورت داشتن پاسپورت قديمي
خدمات آژانس بليط رفت و برگشت هواپيما +ترانسفرهاي فرودگاهي و زميني +پرواز داخلي +اقامت در هتل‌هاي 4 ستاره با صبحانه + ويزاي شنگن + بيمه +گشت‌هاي شهري به همراه تورليدر فارسي زبان و راهنماي محلي طبق برنامه تور
توضيحات * مسئوليت کنترل گذر نامه از جهت هرگونه ممنوعيت خروج از کشور به عهده آزانس مي باشد
* اصل مدرک مسافرين تا زمان بازگشت از سفر نزد شرکت باقي مي ماند
* هزينه ترجمه مدارک به عهده مسافرين محترم مي باشد.
*آژانس ژوان درخواست کننده ويزا مي باشد نه صادره کننده ويزا در صورت عدم صدور ويزا مسافر موظف به پرداخت جريمه کنسلي و وروديه سفارت مي باشد.
*پس از صدور ويزا حداقل 70 ميليون جهت ضمانت در وجه آژانس از مسافر اخذ مي گردد.
*پرداخت 50% از کل مبلغ در هنگام رزرواسيون ضروري مي باشد.
برنامه سفر :
روز اول :
پس از گردهم آمدن کليه همسفران و بازنگري مدارک، جهت انجام امور پرواز (دريافت کارت پرواز و تحويل بار) به سمت سالن ترانزيت حرکت مي‌کنيم تا رهسپار پاريس، عروس شهر‌هاي اروپا شويم. پس از کنترل گذرنامه و ويزا و دريافت بار به همراه ساير همسفران و راهنما به هتل محل اقامتمان خواهيم رفت. در هتل پس از دريافت کليد اتاق‌ها و استراحتي کوتاه، اولين بعد از ظهر ورودمان به پاريس را با استفاده از توضيحات راهنما به گشتي کوتاه جهت آشنايي با اين شهر رويايي خواهيم گذراند.
روز دوم :
امروز با پاريس، يکي از ديدني‌ترين شهرهاي جهان و پايتخت کشور فرانسه، در گشتي نيم روز آشنا خواهيم شد. در گشت امروز به قصد ديدن اماکني مانند کليساي نوتردام، بلوار سن ژرمن، خيابان ريوولي و کليساي ساکره کور از هتل خارج مي‌شويم. بعد از ظهر را نيز در اختيار داريم تا در خيابان شانزه ليزه قدمي بزنيم يا نوشيدن قهوه فرانسه را در يکي از کافه‌هاي تپه مونت مارتر
مونتمارتر، تپه پر تکاپوي پاريس تجربه کنيم.
روز سوم :
روز سوم اقامتمان در پاريس را با گشتي ديگر در اين شهر باشکوه آغاز مي‌کنيم؛ اين بار به بازديد از ساختمان اپراي گارنيه، برج ايفل، دروازه پيروزي و ميدان کنکورد خواهيم پرداخت. تمرکز اصلي برنامه بر بازديد از ساختمان باشکوه اپراي گارنيه اختصاص دارد که بليط‌هاي ورودي آن از قبل رزرو شده است. در پايان گشت مي‌توانيم به هتل بازگرديم يا با استفاده از پيشنهادات راهنما ساعات بيشتري را از جاذبه‌هاي شهر نور و هنر لذت ببريم.
روز چهارم :
وقت آزاد امروز اين امکان را به ما مي‌دهد که با زواياي ديگري از اين شهر تاريخي و هنري آشنا شويم. مي‌توانيم مجذوب لبخند اسرارآميز مونا ليزا در موزه معروف لوور بشويم يا از آرامگاه صادق هدايت و ساير بزرگان هنر و ادبيات جهان در پرلاشز بازديد کنيم. يا اينکه وقت خود را در اختيار راهنما قرار دهيم تا با برنامه‌اي پيشنهادي مانند گشتي يک روزه در پارک تفريحي ديزني لند، گوشه‌هايي ديگري از اين شهر زيبا را به ما بنماياند. لازم به ذکر است که برنامه‌هاي پيشنهادي راهنما، جزو برنامه ثابت تور نبوده و تعيين امکان پذيري و هزينه اجراي آن‌ها، بر عهده راهنما خواهد بود.
روز پنجم :
امروز نيز با وقت آزادي که در اختيار داريم مي‌توانيم با ثبت‌نام در يکي از برنامه‌هاي پيشنهادي راهنما به بازديد از کاخ ورساي رفته يا در صورت تمايل از موزه اورسي که گنجينه‌اي از جاودانه‌ترين شاهکارهاي هنري و تاريخي جهان را در خود جاي داده بازديد کنيم و در پايان از تماشاي غروب آفتاب در کناره رود سن لذت ببريم.
روز ششم :
روز ترک فرانسه و عزيمت به ايتاليا فرا رسيد. امروز پس از تحويل دادن اتاق‌ها به سمت فرودگاه حرکت مي‌کنيم تا قبل از پرواز در فرودگاه حاضر باشيم. از آنجا که پرواز در حوزه شنگن انجام مي‌شود، با هيچگونه باجه کنترل گذرنامه جهت ثبت مهر ورود و خروج روبرو نشده و گذرنامه‌ها صرفاً جهت تطبيق هويت کنترل مي‌شوند. پس از فرود آمدن پرواز در فرودگاه و تحويل گرفتن بارها به سمت هتل حرکت مي‌کنيم و بعد از تحويل گرفتن اتاق‌ها و اندکي استراحت، فرصت داريم تا از اولين روز اقامتمان در ونيز لذت ببريم.
روز هفتم :
امروز با گشتي جذاب در ونيز، شهر جزيره‌هاي کوچک آغاز مي شود. در اين بازديد چند ساعته از ديدني‌هايي مانند ميدان و کليساي سن مارکو، گراند کانال و پل ريالتو ديدن مي‌کنيم. بايد توجه داشته باشيم که ساختار شگفت‌انگيز ونيز، امکان تردد با وسيله نقليه‌اي جز قايق را نمي‌دهد، بنابراين گشت امروز پياده برگزار خواهد شد و توصيه مي‌شود حتماً کفش راحت به پا داشته باشيد.
روز هشتم :
امروز شهر ونيز را به مقصد رم ترک مي‌کنيم اما قبل از رسيدن به اين شهر، چند ساعتي را در فلورانس توقف خواهيم داشت تا در يک گشت دو ساعته از ديدني‌هاي «گهواره رنسانس» مانند کليساي سانتا ماريا دل فيوره و ميدان سينيوريا بازديد نماييم و پس از زمان کوتاهي براي صرف ناهار به مسيرمان به سمت رم، شهري که همه راه‌ها به آن ختم مي شود، ادامه مي‌دهيم. در عصر امروز وقت داريم تا با يک گشت کوتاه، از زيبايي‌هاي رم لذت ببريم.
روز نهم :
امروز اولين گشت شهري‌مان جهت آشنايي با مرکز ايتالياي مدرن و پايتخت افسانه‌اي روم باستان، آغاز مي‌شود. در اين گشت با همراهي راهنماي محلي، با جاذبه‌هايي چون آمفي تئاتر مشهور کولوسئوم، چشمه عشاق، پله هاي اسپانيايي، رومن فروم و خيابان دل کورسو آشنا مي‌شويم. لازم به ذکر است که بليط‌هاي ورودي به محوطه داخلي کولوسئوم براي شما رزرو شده است. بعد از ظهر امروز در اختيارمان است تا براي سرو يک غذاي ايتاليايي به سرغ يکي از رستوران‌هاي محلي برويم يا در کنار رودخانه تيبر از آرامش شب لذت ببريم
روز دهم :
گشت امروز به بازديد از واتيکان اختصاص دارد، کم جمعيت‌ترين کشور دنيا که درون شهر رم واقع شده و مرکز کليساي کاتوليک مي‌باشد. در پايان گشت، مي‌توانيم به هتل بازگرديم يا همچون روز قبل با بهره گيري از توضيحات راهنما، با رم شگفت‌انگيز بيشتر آشنا شويم. بعد از ظهر نيز مي‌توانيم از جاذبه‌هايي که هنوز موفق به ديدنشان نشده‌ايم بازديد کنيم و يا سري به مراکز خريد رم بزنيم.
روز يازدهم :
هنگام بازگشت به خانه فرا رسيد! امروز هتل را به سمت فرودگاه ترک مي‌کنيم تا حداقل سه ساعت قبل از پرواز در فرودگاه حاضر باشيم. از رم راهي تهران مي‌شويم و پس از عبور از بخش کنترل گذرنامه و دريافت بار، گذرنامه‌هاي خود را جهت ارائه به سفارت به راهنما تحويل مي‌دهيم و با همسفران خداحافظي مي‌نمائيم؛ هر چند مي‌دانيم اين خداحافظي چندان طولاني نخواهد بود