شماره تماس : 02188757911
امروز چهارشنبه 22 آبان 1398 ساعت 13:36
لطفا چند لحظه منتظر بمانيد ...

تور 7 روزه ايتاليا (3شب رم، 1شب فلورانس، 2شب ونيز) ويژه پاييز و زمستان 98

مقصد
عنوان مدت اقامت (شب) توضیحات
3 شب رم 3
1 شب فلورانس 1
2 شب ونیز 2
هتل ها
ردیف نام هتل درجه هتل خدمات قيمت 2 تخته (هر نفر) قيمت 1 تخته (هر نفر) کودک با تخت (هر نفر) کودک بدون تخت (هر نفر) توضيحات
1 no name

B.B
4990000تومان 1390یورو 4990000تومان 1990یورو 4590000تومان 990یورو 4590000تومان 590یورو از 5 مهر هر جمعه
اطلاعات تور
از تهران
نوع سفر هوايي
تاریخ تاریخ شروع: جمعه 5 مهر 1398 - تاریخ خاتمه: جمعه 29 آذر 1398
مدارک لازم پاسپورت با حداقل 6 ماه اعتبار * 3 قطعه عکس 3 در 4 پشت زمينه سفيد *پرينت گردش 3 ماه اخر حساب *شناسنامه *سند ازدواج*بيمه* روزنامه رسمي شرکت يا جواز کسب يا گواهي اشتغال به کار* در صورت داشتن پاسپورت قديمي
خدمات آژانس بليط رفت و برگشت هواپيما ترکيش +ترانسفرهاي فرودگاهي و زميني +اقامت در هتل ? ستاره با صبحانه ويزاي شنگن +بيمه مسافرتي +گشت شهري به همراه تورليدر فارسي زبان و راهنماي محلي طبق برنامه تور
توضيحات * مسئوليت کنترل گذر نامه از جهت هرگونه ممنوعيت خروج از کشور به عهده آزانس مي باشد
* اصل مدرک مسافرين تا زمان بازگشت از سفر نزد شرکت باقي مي ماند
* هزينه ترجمه مدارک به عهده مسافرين محترم مي باشد.
*آژانس ژوان درخواست کننده ويزا مي باشد نه صادره کننده ويزا در صورت عدم صدور ويزا مسافر موظف به پرداخت جريمه کنسلي و وروديه سفارت مي باشد.
*پس از صدور ويزا حداقل 70 ميليون جهت ضمانت در وجه آژانس از مسافر اخذ مي گردد.
*پرداخت 50% از کل مبلغ در هنگام رزرواسيون ضروري مي باشد.
برنامه سفر :
روز اول :
سفر ما از فرودگاه امام خميني آغاز مي شود. پس از گرد آمدن کليه همسفران و بازنگري مدارک، جهت انجام امور پرواز (دريافت کارت پرواز و تحويل بار) به سمت سالن ترانزيت حرکت مي‌کنيم تا رهسپار ونيز شويم. پس از کنترل گذرنامه، ويزا و دريافت بار به همراه ساير همسفران و راهنما به هتل محل اقامتمان خواهيم رفت. در هتل، پس از استراحتي کوتاه، گرد هم مي‌آييم تا به پيشنهاد راهنما از ساعات باقيمانده اولين روز سفرمان در ونيز لذت ببريم.
روز دوم :
در گشت امروز از ديدني‌هايي مانند ميدان و کليساي سن مارکو، گراند کانال و پل ريالتو ديدن مي‌کنيم. بايد توجه داشته باشيم که ساختار شهري جزيره اصلي ونيز امکان تردد با وسيله نقليه‌اي جز قايق را نمي‌دهد، بنابراين گشت امروز پياده برگزار خواهد شد؛ توصيه مي‌شود براي گشت امروز کفش راحت به همراه داشته باشيد. پس از پايان گشت مي‌توانيم به هتل بازگرديم يا با بهره گيري از توضيحات راهنما از کوچه ها و آبراه هاي باريک اين شهر بي نظير سوار بر گوندوله‌هاي ونيزي لذت ببريم.
روز سوم :
در سومين روز سفر ونيز را به مقصد پيزا (327 کيلومتر) ترک مي‌کنيم . پس از توقفي حدوداً سه ساعته جهت صرف ناهار و بازديد از برج پيزا، مسيرمان را به سمت فلورانس (90 کيلومتر) ادامه خواهيم داد. در هتل، پس از دريافت کليد اتاق‌ها از راهنما و استراحتي کوتاه، گرد هم مي‌آييم تا به پيشنهاد راهنما از ساعات باقيمانده اولين شب اقامتمان را در فلورانس لذت ببريم.
روز چهارم :
امروز مانند شهر قبل، گشتي نيم روزه را در فلورانس خواهيم داشت تا از جاذبه‌هايي مانند کليساي سانتا ماريا، پل وه کيو و ميدان سينيورا که نسخه‌اي کپي شده از مجسمه داوود در آن قرار دارد بازديد کنيم. در پايان گشت مي‌توانيم خود را به طعم منحصر به فرد بستني ايتاليايي مهمان کنيم يا به يکي از دو موزه معروف آکادميا يا اوفيتزي سر بزنيم. لازم به ذکر است که اين گشت نيز پياده برگزار مي‌شود، بنابراين پوشيدن کفش راحت توصيه مي شود.
روز پنجم :
اقامتمان در فلورانس نيز به پايان رسيد! امروز فلورانس را به مقصد رم (274 کيلومتر)، شهري که همه راه‌ها به آن ختم مي‌شود ترک مي‌کنيم. در رم، پس از تحويل گرفتن اتاق‌ها و استراحتي کوتاه، فرصتي در اختيار داريم تا در اولين روز ورودمان به رم با يکي از ديدني‌ترين شهرهاي اروپا بيشتر آشنا شويم.
روز ششم :
در گشت چند ساعته‌ي امروز با جاذبه هايي چون کولوسئوم، روم باستان، چشمه عشاق، پله هاي اسپانيا و خيابان دل کورسو آشنا مي‌شويم. بعد از ظهر امروز در اختيارمان است تا شام را در يکي از رستوران هاي شهر صرف کنيم يا در کنار رودخانه تيبر از آرامش شب لذت ببريم.
روز هفتم :
دومين گشت شهري‌مان در رم به بازديد از واتيکان اختصاص دارد، کوچک‌ترين و کم جمعيت‌ترين کشور دنيا که درون شهر رم واقع شده و مقر جامعه کاتوليک است. پس از گشت چند ساعته از واتيکان که شامل ديدار از ميدان و کليساي سن پيتر است، مي‌توانيم به هتل بازگرديم يا ساعات بيشتري را در خيابان‌هاي رم باستاني بگذرانيم و از جاذبه‌هاي ديگر اين شهر نظير معبد پانتئون بازديد کنيم.
روز هشتم :
سفر پر ماجرايمان امروز به پايان مي‌رسد و از فرودگاه رم رهسپار فرودگاه امام خميني تهران خواهيم شد. پس از عبور از بخش کنترل گذرنامه و دريافت بار، گذرنامه‌هاي خود را جهت ارائه به سفارت به راهنما تحويل مي‌دهيم و با همسفران خداحافظي مي‌نمائيم، هر چند مي‌دانيم اين خداحافظي چندان طولاني نخواهد بود