شماره تماس : 02188757911
امروز چهارشنبه 26 تير 1398 ساعت 91:15
لطفا چند لحظه منتظر بمانيد ...

تور 13 روزه اسپانيا ايتاليا (2شب ونيز، 2شب فلورانس، 3شب رم، 1شب کشتي، 4شب بارسلون) 1 شهريور

مقصد
عنوان مدت اقامت (شب) توضیحات
ونیز 2
فلورانس 2
رم 3
کشتی 1
بارسلون 4
هتل ها
ردیف نام هتل درجه هتل خدمات قيمت 2 تخته (هر نفر) قيمت 1 تخته (هر نفر) کودک با تخت (هر نفر) کودک بدون تخت (هر نفر) توضيحات
1 no name

B.B
3990000 تومان 2990 یورو 3990000 تومان 4290 یورو 0 تومان 0 تومان قیمت های ارزی به یورو می باشد
اطلاعات تور
از تهران
نوع سفر هوايي
تاریخ تاریخ شروع: جمعه 1 شهريور 1398 - تاریخ خاتمه: پنجشنبه 14 شهريور 1398
مدارک لازم پاسپورت با حداقل 6 ماه اعتبار * 3 قطعه عکس 3 در 4 پشت زمينه سفيد *پرينت گردش 3 ماه اخر حساب *شناسنامه *سند ازدواج*بيمه* روزنامه رسمي شرکت يا جواز کسب يا گواهي اشتغال به کار* در صورت داشتن پاسپورت قديمي
خدمات آژانس بليط رفت و برگشت هواپيما ترکيش +ترانسفرهاي فرودگاهي و زميني +پرواز داخلي +اقامت در هتل‌هاي ? ستاره با صبحانه +ويزاي شنگن +بيمه +گشت‌هاي شهري به همراه تورليدر فارسي زبان و راهنماي محلي طبق برنامه تور
توضيحات * مسئوليت کنترل گذر نامه از جهت هرگونه ممنوعيت خروج از کشور به عهده آزانس مي باشد
* اصل مدرک مسافرين تا زمان بازگشت از سفر نزد شرکت باقي مي ماند
* هزينه ترجمه مدارک به عهده مسافرين محترم مي باشد.
*آژانس ژوان درخواست کننده ويزا مي باشد نه صادره کننده ويزا در صورت عدم صدور ويزا مسافر موظف به پرداخت جريمه کنسلي و وروديه سفارت مي باشد.
*پس از صدور ويزا حداقل 70 ميليون جهت ضمانت در وجه آژانس از مسافر اخذ مي گردد.
*پرداخت 50% از کل مبلغ در هنگام رزرواسيون ضروري مي باشد.
برنامه سفر :
روز اول :
پس از گرد آمدن کليه همسفران و بازنگري مدارک، جهت انجام امور پرواز (دريافت کارت پرواز و تحويل بار) به سمت سالن ترانزيت حرکت مي‌کنيم تا رهسپار ونيز شويم. پس از کنترل گذرنامه، ويزا و دريافت بار به همراه ساير همسفران و راهنما به هتل محل اقامتمان خواهيم رفت. در هتل، پس از دريافت کليد اتاق‌ها از راهنما و استراحتي کوتاه، در لابي گرد هم مي‌آييم تا به پيشنهاد راهنما از ساعات باقيمانده اولين روز سفرمان به ونيز رويايي لذت ببريم.
روز دوم :
امروز روز دوم سفر است که با گشتي نيم روز در ونيز، شهر جزيره‌هاي کوچک آغاز مي‌شود. در اين گشت چند ساعته از ديدني‌هايي مانند ميدان و کليساي سن مارکو، گراند کانال و پل ريالتو ديدن مي‌کنيم. بايد توجه داشته باشيم که ساختار شگفت‌انگيز ونيز، امکان تردد با وسيله نقليه‌اي جز قايق را نمي‌دهد، بنابراين گشت امروز پياده برگزار خواهد شد. توصيه مي‌شود حتماً کفش راحت به پا داشته باشيد.
روز سوم :
در سومين روز سفر با ونيز دلربا خداحافظي مي‌کنيم و با قايق موتوري از هتل به سمت توقفگاه اتوبوس رفته تا از آنجا راهي پيزا شويم و پس از توقفي حدوداً 3 ساعته جهت صرف ناهار و گرفتن چند عکس يادگاري با برج کج معروف اين شهر، پيزا را به مقصد اقامتگاه بعدي‌مان، فلورانس ترک خواهيم کرد.
روز چهارم :
امروز، گشتي پياده در فلورانس خواهيم داشت تا از جاذبه‌هايي مانند کليساي سانتا ماريا دل فيوره، پل وه کيو و ميدان سينيورا که نسخه‌اي کپي شده از مجسمه داوود در آن قرار دارد بازديد کنيم. در پايان گشت مي‌توانيم خود را به طعم منحصر به فرد بستني ايتاليايي مهمان کنيم يا با کمک گرفتن از راهنما از ساير جاذبه‌هاي منحصر به فرد گهواره رنسانس مانند گالري آکادميا و گالري اوفيتزي بازديد کنيم.
روز پنجم :
اقامتمان در فلورانس نيز به پايان رسيد! امروز صبح از فلورانس به مقصد رم رهسپار مي‌شويم. در رم، پس از تحويل گرفتن اتاق‌ها و استراحتي کوتاه، فرصتي در اختيار داريم تا در اولين شب ورود، با مرکز ايتالياي مدرن و پايتخت افسانه‌اي روم باستان، بيشتر آشنا شويم.
روز ششم :
امروز اولين گشت شهري‌مان جهت آشنايي با رم آغاز مي‌شود. در اين گشت با جاذبه‌هايي چون آمفي تئاتر کلوسئوم، رومن فروم، چشمه عشاق، پله هاي اسپانيايي و خيابان دل کورسو آشنا مي‌شويم. لازم به ذکر است که بليط‌ ورودي به محوطه داخلي کلوسئوم براي شما رزرو شده است. بعد از ظهر امروز در اختيارمان است تا در رستوران هاي رم خودمان را به يک غذاي محلي دعوت کنيم و يا در کنار رودخانه تيبر از آرامش شب لذت ببريم.
روز هفتم :
روز هفتم سفر به بازديد از واتيکان اختصاص دارد، کم جمعيت‌ترين کشور دنيا که درون شهر رم واقع شده و مقر جامعه کاتوليک مي‌باشد. لطفا راحت‌ترين کفش‌هاي خود را به پا کنيد زيرا در اين گشت که با همراهي راهنماي محلي و به صورت پياده انجام مي‌شود، قرار است از ميدان و کليساي سن پيتر که علاوه بر ارزش تاريخي و مذهبي، از مهمترين شاهکارهاي معماري جهان نيز به شمار مي آيند بازديد به عمل آورده و در صورتي که زمان به ما اجازه دهد از جاذبه‌هاي ديگر شهر رم نيز ديداري کوتاه داشته باشيم. در پايان گشت، مي‌توانيم به هتل بازگرديم يا همچون روز قبل با بهره‌گيري از توضيحات راهنما، با رم شگفت‌انگيز بيشتر آشنا شويم.
روز هشتم :
شايد تنها مرهمِ اندوه وداع با رم، اميد ديدار از بارسلون باشد! پس ما هم بدين منظور با کشتي به سمت بارسلون راهي خواهيم شد. يک سفر دريايي، حسابي سفر را جذاب‌تر خواهد کرد. پس از اقامت امشب در کشتي، فردا در اسپانيا خواهيم بود.
روز نهم :
در هتل پس از دريافت کليد اتاق‌ها و استراحتي کوتاه ،فرصتي داريم تا با استفاده از پيشنهادات راهنما، گوشه‌هايي از زيباترين شهر اسپانيا را دراولين بعد از ظهر ورودمان به اين شهر ببينيم.
روز دهم :
گشت امروزمان در بارسلون با ديدن خانه‌هاي طراحي شده گائودي مانند کازا ميلا و کازا باتيو، ميدان کاتالونيا و خيابان رامبلا همراه خواهد بود. در خاتمه گشت مي‌توانيم به هتل بازگرديم يا وقت بيشتري را در شهر يا ساحل زيباي بارسلون بگذرانيم. براي علاقمندان به هنر نيز، بازديد از موزه پيکاسو توصيه مي‌شود.
روز يازدهم :
در گشت امروزمان به بازديد از شاهکار غول‌آسا و ناتمام گائودي يعني کليساي ساگرادا فاميليا رفته و تلفيق زيباي هنر مدرن با باورهاي مذهبي را خواهيم ديد. لازم به ذکر است که بليط ورودي به محوطه داخلي اين بنا نيز براي شما رزرو شده است. پس از پايان گشت باقي روز را در اختيار داريم تا به بازديد از جاذبه‌هايي نظير کليساي جامع و يا سواحل بارسلون بپردازيم و يا خود را به يک غذاهاي اصيل اسپانيايي دعوت کنيم.
روز دوازدهم :
در آخرين روز سفر وقت آزاد در اختيارمان است که مي‌توانيم از ميان تورهاي پيشنهادي مانند بازديد از ورزشگاه معروف نيوکمپ يا تپه مونجوئيک يکي را انتخاب کنيم يا به تنهايي و با کمک گرفتن از اطلاعاتي که راهنما در اختيارمان مي‌گذارد، به اکتشاف يکي از بزرگترين قطب‌هاي فرهنگي، ورزشي و اقتصادي اروپا بپردازيم.
روز سيزدهم :
هنگام بازگشت به خانه فرا رسيد! پرواز ما از فرودگاه بارسلون بلند مي‌شود و در فرودگاه امام خميني به زمين مي‌نشيند. پس از عبور از بخش کنترل گذرنامه و دريافت بار، گذرنامه‌هاي خود را جهت ارائه به سفارت به راهنما تحويل مي‌دهيم و با همسفران خداحافظي مي‌نمائيم؛ هر چند مي‌دانيم اين خداحافظي چندان طولاني نخواهد بود