شماره تماس : 02188757911
امروز چهارشنبه 26 تير 1398 ساعت 85:20
لطفا چند لحظه منتظر بمانيد ...

تور 12 روزه اسپانيا ايتاليا فرانسه (4شب بارسلون، 3شب رم، 4شب پاريس)

مقصد
عنوان مدت اقامت (شب) توضیحات
بارسلون 4 شب
رم 3 شب
پاریس 4 شب
هتل ها
ردیف نام هتل درجه هتل خدمات قيمت 2 تخته (هر نفر) قيمت 1 تخته (هر نفر) کودک با تخت (هر نفر) کودک بدون تخت (هر نفر) توضيحات
1 no name

B.B
3990000 تومان 2890 یورو 3990000 تومان 4190یورو 0 تومان 0 تومان تاریخ 20 مرداد و 10 شهریور
اطلاعات تور
از تهران
نوع سفر هوايي
تاریخ تاریخ شروع: يکشنبه 18 فروردين 1398 - تاریخ خاتمه: سه شنبه 13 فروردين 1398
مدارک لازم پاسپورت با حداقل 6 ماه اعتبار * 3 قطعه عکس 3 در 4 پشت زمينه سفيد *پرينت گردش 3 ماه اخر حساب *شناسنامه *سند ازدواج*بيمه* روزنامه رسمي شرکت يا جواز کسب يا گواهي اشتغال به کار* در صورت داشتن پاسپورت قديمي
خدمات آژانس بليط رفت و برگشت هواپيما ماهان +ترانسفرهاي فرودگاهي و زميني +پرواز داخلي +اقامت در هتل‌هاي ? ستاره با صبحانه +ويزاي شنگن +بيمه +گشت‌هاي شهري به همراه تورليدر فارسي زبان و راهنماي محلي طبق برنامه تور
توضيحات * مسئوليت کنترل گذر نامه از جهت هرگونه ممنوعيت خروج از کشور به عهده آزانس مي باشد
* اصل مدرک مسافرين تا زمان بازگشت از سفر نزد شرکت باقي مي ماند
* هزينه ترجمه مدارک به عهده مسافرين محترم مي باشد.
*آژانس ژوان درخواست کننده ويزا مي باشد نه صادره کننده ويزا در صورت عدم صدور ويزا مسافر موظف به پرداخت جريمه کنسلي و وروديه سفارت مي باشد.
*پس از صدور ويزا حداقل 70 ميليون جهت ضمانت در وجه آژانس از مسافر اخذ مي گردد.
*پرداخت 50% از کل مبلغ در هنگام رزرواسيون ضروري مي باشد.
برنامه سفر :
روز اول :
پس از گردهم آمدن کليه همسفران و بازنگري مدارک، جهت انجام امور پرواز (دريافت کارت پرواز و تحويل بار) به سمت سالن ترانزيت حرکت مي‌کنيم تا رهسپار شهر تاريخي رم شويم. پس از کنترل گذرنامه و ويزا و دريافت بار به همراه ساير همسفران و راهنما به هتل محل اقامتمان خواهيم رفت. در هتل پس از دريافت کليد اتاق‌ها و استراحتي کوتاه، اولين بعد از ظهر ورودمان به رم را با استفاده از توضيحات راهنما به گشتي کوتاه جهت آشنايي با اين شهر رويايي خواهيم گذراند.
روز دوم :
امروز اولين گشت شهري‌مان جهت آشنايي با مرکز ايتالياي مدرن و پايتخت افسانه‌اي روم باستان، آغاز مي‌شود. در اين گشت با همراهي راهنماي محلي، با جاذبه‌هايي چون آمفي تئاتر مشهور کولوسئوم، چشمه عشاق، پله هاي اسپانيايي، رومن فروم و خيابان دل کورسو آشنا مي‌شويم. لازم به ذکر است که بليط‌هاي ورودي به محوطه داخلي کولوسئوم براي شما رزرو شده است. بعد از ظهر امروز در اختيارمان است تا براي سرو يک غذاي ايتاليايي به سرغ يکي از رستوران‌هاي شهر برويم يا در کنار رودخانه تيبر از آرامش شب لذت ببريم.
روز سوم :
گشت امروز به بازديد از واتيکان اختصاص دارد، کم جمعيت‌ترين کشور دنيا که درون شهر رم واقع شده و مرکز کليساي کاتوليک مي‌باشد. در پايان گشت، مي‌توانيم به هتل بازگرديم يا همچون روز قبل با بهره‌گيري از توضيحات راهنما، با رم شگفت‌انگيز بيشتر آشنا شويم. بعد از ظهر نيز مي‌توانيم از جاذبه‌هايي که هنوز موفق به ديدنشان نشده‌ايم مانند قلعه سنت آنجلو و معبد پانتئون بازديد کنيم و يا در يکي از کافه هاي رم، يک فنجان قهوه ايتاليايي را تجربه کنيم.
روز چهارم :
امروز شهر رم را به مقصد ونيز ترک مي‌کنيم اما قبل از رسيدن به اين شهر، چند ساعتي را در فلورانس توقف خواهيم داشت تا در يک گشت دو ساعته از ديدني‌هاي «گهواره رنسانس» مانند کليساي سانتا ماريا دل فيوره و ميدان سينيورا بازديد نماييم و پس از زمان کوتاهي براي صرف ناهار به مسيرمان به سمت ونيز ادامه مي‌دهيم. در عصر امروز وقت داريم تا با يک گشت کوتاه، از زيبايي‌هاي ونيز لذت ببريم.
روز پنجم :
امروز با گشتي جذاب در ونيز، شهر جزيره‌هاي کوچک آغاز مي‌شود. در اين بازديد چند ساعته از ديدني‌هايي مانند ميدان و کليساي سن مارکو، گراند کانال و پل ريالتو ديدن مي‌کنيم. بايد توجه داشته باشيم که ساختار شگفت‌انگيز ونيز، امکان تردد با وسيله نقليه‌اي جز قايق را نمي‌دهد، بنابراين گشت امروز پياده برگزار خواهد شد و توصيه مي‌شود حتماً کفش راحت به پا داشته باشيد.
روز ششم :
امروز پس از تحويل اتاق‌ها، به سمت فرودگاه مي‌رويم تا با يک سفر هوايي به سمت پاريس، عروس شهرهاي اروپا رهسپار شويم. پس از رسيدن به هتل و استراحت، گشتي در اطراف هتل خواهيم داشت تا بيشتر با اين شهر حيرت‌انگيز آشنا شويم.
روز هفتم :
امروز با پاريس، يکي از ديدني‌ترين شهرهاي جهان و پايتخت کشور فرانسه، در گشتي نيم روز آشنا خواهيم شد؛ در اين گشت به قصد ديدن اماکني مانند کليساي نوتردام، خيابان ريوولي، بلوار سن ژرمن و کليساي ساکره کور از هتل خارج مي‌شويم. بعد از ظهر را در اختيار داريم تا در خيابان شانزه ليزه قدمي بزنيم يا قهوه فرانسه را در يکي از کافه‌هاي تپه مونتمارتر تجربه کنيم.
روز هشتم :
در گشت امروز با همراهي راهنماي محلي به بازديد از برج ايفل، ساختمان اپراي گارنيه، دروازه پيروزي و ميدان کنکورد مي‌پردازيم. تمرکز اصلي برنامه بر بازديد از ساختمان اپرا اختصاص دارد که بليط هاي ورودي آن از قبل رزرو شده است. در پايان گشت، مي‌توانيم به هتل بازگرديم يا با استفاده از پيشنهاد راهنما ساعات بيشتري را از جاذبه‌هاي پاريس لذت ببريم.
روز نهم :
وقت آزاد امروز اين امکان را به ما مي‌دهد که با زواياي ديگري از اين شهر تاريخي و هنري آشنا شويم. مي‌توانيم مجذوب لبخند اسرارآميز مونا ليزا در موزه معروف لوور بشويم يا از آرامگاه صادق هدايت و ساير بزرگان هنر و ادبيات جهان در پرلاشز بازديد کنيم يا اينکه وقت خود را در اختيار راهنما قرار دهيم تا با برنامه‌اي پيشنهادي مانند گشتي يک روزه در پارک تفريحي ديزني لند، گوشه‌هايي ديگري از اين شهر زيبا را به ما بنماياند. لازم به ذکر است که برنامه‌هاي پيشنهادي راهنما، جزو برنامه ثابت تور نبوده و تعيين امکان پذيري و هزينه اجراي آن‌ها، بر عهده راهنما خواهد بود.
روز دهم :
امروز پس از تحويل اتاق‌ها، به سمت فرودگاه مي‌رويم تا تلخي وداع با پاريس را با شيريني ورود به بارسلون جبران کنيم. پس از رسيدن به هتل و استراحت، گشتي در اطراف هتل خواهيم داشت تا بيشتر با شهر فوتبال و معماري آشنا شويم.
روز يازدهم :
اولين گشت ما در بارسلون شامل بازديد از مناطقي چون کازا ميلا، کازا باتيو، ميدان کاتالونيا و خيابان رامبلا خواهد بود. در اين گشت همچنين از پارک معروف گوئل که طراحي آن يکي ديگر از شاهکارهاي معمار معروف «آنتوني گائودي» به شمار مي‌رود، بازديد مي‌کنيم. در خاتمه گشت مي‌توانيم به هتل بازگرديم يا وقت بيشتري را در شهر سرزنده يا ساحل زيباي بارسلون بگذرانيم.
روز دوازدهم :
در گشت امروزمان در بارسلون به بازديد از کليساي ساگرادا فاميليا رفته و تلفيق زيباي هنر مدرن با باورهاي مذهبي را خواهيم ديد. پس از پايان گشت باقي روز را در اختيار داريم تا از ساحل زيباي بارسلون لذت برده و يا پيش از بازگشت به هتل از موزه‌هاي معروف شهر مانند موزه پيکاسو يا خوان ميرو بازديد کنيم يا از طعم غذاهاي اصيل اسپانيايي در يکي از رستوران‌هاي خيابان رامبلا لذت ببريم.
روز سيزدهم :
هنگام بازگشت به خانه فرا رسيده، پس از بارسلون رهسپار تهران خواهيم شد. پس از عبور از بخش کنترل گذرنامه و دريافت بار، گذرنامه‌هاي خود را جهت ارائه به سفارت به راهنما تحويل مي دهيم و با همسفران خداحافظي مي‌نمائيم. هر چند مي‌دانيم اين خداحافظي چندان طولاني نخواهد بود