شماره تماس : 02188757911
امروز چهارشنبه 26 تير 1398 ساعت 84:91
لطفا چند لحظه منتظر بمانيد ...

تور 10 روزه اسپانيا فرانسه (3شب بارسلون، 2شب مادريد، 4شب پاريس) 24 مرداد

مقصد
عنوان مدت اقامت (شب) توضیحات
بارسلون 3
مادرید 2
پاریس 4
هتل ها
ردیف نام هتل درجه هتل خدمات قيمت 2 تخته (هر نفر) قيمت 1 تخته (هر نفر) کودک با تخت (هر نفر) کودک بدون تخت (هر نفر) توضيحات
1 NO NAME

B.B
3990000 تومان 2390 یورو 3990000 تومان 3490 یورو 0 تومان 0 تومان قیمت های ارزی به یورو می باشد
اطلاعات تور
از تهران
نوع سفر هوايي
تاریخ تاریخ شروع: پنجشنبه 24 مرداد 1398 - تاریخ خاتمه: يکشنبه 3 شهريور 1398
مدارک لازم پاسپورت با حداقل 6 ماه اعتبار * 3 قطعه عکس 3 در 4 پشت زمينه سفيد *پرينت گردش 3 ماه اخر حساب *شناسنامه *سند ازدواج*بيمه* روزنامه رسمي شرکت يا جواز کسب يا گواهي اشتغال به کار* در صورت داشتن پاسپورت قديمي
خدمات آژانس بليط رفت و برگشت هواپيما ماهان +ترانسفرهاي فرودگاهي و زميني + پروازهاي داخلي +اقامت درهتل‌هاي ? ستاره با صبحانه + ويزاي شنگن + بيمه مسافرتي + گشت‌هاي شهري به همراه تورليدر فارسي زبان و راهنماي محلي طبق برنامه تور
توضيحات * مسئوليت کنترل گذر نامه از جهت هرگونه ممنوعيت خروج از کشور به عهده آزانس مي باشد
* اصل مدرک مسافرين تا زمان بازگشت از سفر نزد شرکت باقي مي ماند
* هزينه ترجمه مدارک به عهده مسافرين محترم مي باشد.
*آژانس ژوان درخواست کننده ويزا مي باشد نه صادره کننده ويزا در صورت عدم صدور ويزا مسافر موظف به پرداخت جريمه کنسلي و وروديه سفارت مي باشد.
*پس از صدور ويزا حداقل 70 ميليون جهت ضمانت در وجه آژانس از مسافر اخذ مي گردد.
*پرداخت 50% از کل مبلغ در هنگام رزرواسيون ضروري مي باشد.
برنامه سفر :
روز اول :
سفر ما از فرودگاه امام خميني آغاز مي‌شود. پس از گردهم آمدن کليه همسفران و بازنگري مدارک، جهت انجام امور پرواز (دريافت کارت پرواز و تحويل بار) به سمت سالن ترانزيت حرکت مي‌کنيم. به سمت فرودگاه بارسلون پرواز خواهيم کرد تا پس از کنترل گذرنامه و ويزا و دريافت بار به همراه ساير همسفران و راهنما به هتل محل اقامتمان منتقل شويم. در هتل پس از دريافت کليد اتاق‌ها و استراحتي کوتاه، اولين بعد از ظهر ورودمان به بارسلون را با استفاده از توضيحات راهنما به گشتي کوتاه جهت آشنايي با يکي از زيباترين شهرهاي اروپا خواهيم گذراند.
روز دوم :
در اولين روز اقامتمان در بارسلون، در گشتي نيم روزه به بازديد از مناطقي چون کازا ميلا، کازا باتيو، ميدان کاتالونيا و خيابان رامبلا رفته و در خاتمه گشت مي‌توانيم به هتل بازگرديم يا وقت بيشتري را در شهر و يا ساحل زيباي بارسلون بگذرانيم.
روز سوم :
وقت آزاد امروز به ما اين امکان را مي‌دهد که به پيشنهاد راهنما در يکي از گشت‌هاي اختياري مانند بازديد از کليساي ساگرادا فاميليا که تلفيق زيباي هنر مدرن با باورهاي مذهبي است شرکت کنيم، مي‌توانيم از ساحل زيباي بارسلون لذت ببريم و يا پيش از بازگشت به هتل از موزه‌هاي معروف شهر مانند موزه پيکاسو يا خوان ميرو بازديد کنيم و در آخر از طعم غذاهاي اصيل اسپانيايي در يکي از رستوران‌هاي خيابان رامبلا لذت ببريم.
روز چهارم :
امروز صبح بارسلون را به مقصد مادريد، پايتخت کشور اسپانيا ترک کرده اما قبل از رسيدن به اين شهر سلطنتي چند ساعتي را در شهر بي‌نظير زاراگوزا توقف خواهيم داشت تا در يک گشت دو ساعته از ديدني‌هاي اين شهر بازديد نماييم. سپس مسيرمان را ادامه داده و به شهر مادريد مي‌رسيم و در هتل محل اقامتمان مستقر خواهيم شد.
روز پنجم :
امروز نيز اين فرصت در اختيار ماست تا به بازديد از موزه پرادو، ميدان گاوبازي شهر، کاخ سلطنتي رويال پالاس يا ورزشگاه سانتياگو برنابئو بپردازيم. همچنين ميتوانيم به شهر تاريخي و زيباي تولدو برويم كه تاريخي كهن دارد.
روز ششم :
روز ترک اسپانيا فرا رسيده است. امروز پس از تحويل دادن اتاق ها به سمت فرودگاه حرکت مي‌کنيم تا قبل از پرواز در فرودگاه حاضر باشيم. از آنجا که پرواز در حوزه شنگن انجام مي‌شود، با هيچگونه باجه کنترل گذرنامه جهت ثبت مهر ورود و خروج روبرو نشده و گذرنامه‌ها صرفاً جهت تطبيق هويت کنترل مي‌شوند. پس از فرود آمدن پرواز در فرودگاه و تحويل گرفتن بارها به سمت هتل حرکت مي‌کنيم و بعد از تحويل گرفتن اتاق‌ها و اندکي استراحت، فرصت داريم تا از اولين روز اقامتمان در پاريس لذت ببريم.
روز هفتم :
در گشت امروز به قصد ديدن اماکني مانند کليساي نوتردام، خيابان ريوولي، بلوار سن ژرمن و کليساي ساکره کور از هتل خارج مي‌شويم؛ در پايان گشت، بعد از ظهر را در اختيار داريم تا در خيابان شانزه ليزه قدمي بزنيم يا نوشيدن قهوه فرانسه را در يکي از کافه‌هاي تپه مونت مارتر تجربه کنيم.
روز هشتم :
در گشت امروز به بازديد از ساختمان اپراي گارنيه ،برج ايفل، دروازه پيروزي و ميدان کنکورد خواهيم پرداخت. تمرکز اصلي برنامه بر بازديد از ساختمان اپرا گارنيه اختصاص دارد که بليط‌هاي ورودي آن از قبل رزرو شده است. در پايان گشت مي‌توانيم به هتل بازگرديم يا با استفاده از پيشنهادات راهنما ساعات بيشتري را از جاذبه‌هاي شهر نور و هنر لذت ببريم.
روز نهم :
امروز نيز با وقت آزادي که در اختيار داريم مي‌توانيم مجذوب لبخند اسرارآميز مونا ليزا در موزه لوور بشويم يا از آرامگاه صادق هدايت و ساير بزرگان هنر و ادبيات جهان در پرلاشز بازديد کنيم؛ يا اينکه وقت خود را در اختيار راهنما قرار دهيم تا با برنامه‌اي پيشنهادي مانند گشتي يک روزه در پارک تفريحي ديزني لند، گوشه هايي ديگري از اين شهر زيبا را به ما بنماياند.
روز دهم :
هنگام بازگشت به خانه فرا رسيد! امروز هتل را به سمت فرودگاه ترک ميکنيم تا حداقل سه ساعت قبل از پرواز در فرودگاه حاضر باشيم. از پاريس به سمت تهران رهسپار مي‌شويم. پس از عبور از بخش کنترل گذرنامه و دريافت بار، گذرنامه‌هاي خود را جهت ارائه به سفارت به راهنما تحويل مي دهيم و با همسفران خداحافظي مي نمائيم؛ هر چند مي‌دانيم اين خداحافظي چندان طولاني نخواهد بود