شماره تماس : 02188757911
امروز سه شنبه 6 فروردين 1398 ساعت 16:29
لطفا چند لحظه منتظر بمانيد ...

افتتاح مجتمع تفريحي فجيره در دبي - 1396/11/14

مجتمع تفريحي فجيره (Intercontinental Fujairah Resort) با امکانات فراوان در امارات متحده عربي افتتاح شد.

Intercontinental Fujairah Resort در دبي ، امارات متحده عربي افتتاح شد. با افتتاح Fujairah اين منطقه نزد توريست‌ها محبوبيت پيدا مي‌کند. بازگشايي اين هتل نشان دهنده تعهد گروه هتل‌هاي بين‌قاره‌اي (IHG) به گسترش نمونه‌هاي لوکس خود در اين منطقه است.
فجيره يک ملک ساحلي است که در ساحل درياچه بي‌نظير AL AQAH در زير کوه‌هاي بسيار جذاب حجر واقع شده است. اين مجتمع لوکس از مجموعه‌اي از ساختمان‌ها با سبک معماري روستاهاي عربي ساخته شده است که ترکيبي از عناصر طراحي معاصر و فرهنگ قوي عرب است و ميراث و فرهنگ محلي را منعکس مي‌کند.

اين مجتمع از 190 اتاق مهماني و سوئيت شيک ساخته شده است که شامل 44 اتاق Club InterContinental و 38 سوئيت است. از بالکن‌هاي بزرگ موجود در مجتمع به راحتي مي‌توانيد از منظره‌ي بي‌نظير سرتاسر دريا لذت ببريد.
مجتمع فجيره از امکانات منحصربه‌فردي مانند سالن بدن‌سازي، اسپا با منوهاي مختلف درماني، ? اتاق جلسه، يک اتاق هيئت مديره و سالن رقص برخوردار است.

پاسکال گووين، افسر ارشد IHG در هند، خاورميانه و آفريقا، گفت:
از افتتاح اولين تفريحگاه بين‌المللي خود در امارات متحد عربي خوشحاليم. اين يک دستاورد بزرگ در سفر ما به منطقه محسوب مي‌شود. مجموعه‌هاي لوکس خود را براي مهمانان لوکس بين‌المللي يا ساکنان امارات متحده عربي گسترش مي‌دهيم. ساکنان محلي مي‌توانند براي تجربه‌هاي جديد و فرار از روزمرگي به اين مجموعه بيايند و گروه‌هاي کسب و کار اين مکان را به عنوان مقصدي براي برقراري جلسه‌هاي خود انتخاب مي‌کنند. فجيره با يک خط ساحلي خيره‌کننده، کوه‌هاي باشکوه و باغ‌هاي نخل همراه با ميراث غني به سرعت به عنوان يک جاذبه گردشگري ظاهر مي‌شود و مسافران فهميده‌تر را جذب مي‌کند. ما به‌دنبال فراهم کردن تجربيات جديد براي مهمانان خود هستيم تا سبک جديدي از زندگي که ما به خاطر آن مشهور شده‌ايم را ارائه دهيم.