شماره تماس : 02188757911
امروز يکشنبه 4 فروردين 1398 ساعت 21:34
لطفا چند لحظه منتظر بمانيد ...

افتتاح اقامتگاه رويايي ويندهام بالي در اندونزي - 1396/11/18

دومين پرچم مجموعه هتل ويندهام، اين بار در بالي با افتتاحيه‌اي باشکوه براي اين اقامتگاه رويايي، بالا خواهد رفت.
اقامتگاه وينهام با دارا بودن 177 اتاق در نزديکي ساحل رويايي، يکي از ايده‌آل‌ترين پناهگاه‌هاي ساحلي دامنه کوه بالي در کشور فوق‌العاده اندونزي واقع شده است.
ساحل رويايي، همان‌طور که از نامش برمي‌آيد، با صخره‌هاي مرجاني فوق‌العاده زيبايي که ساحل سنگي مجموعه جزاير بوکت (Bukit Peninsula) را در آغوش گرفته‌اند، آراسته شده است.

با مشخصه‌هاي منحصربه‌فردي چون گستره‌اي از شن‌هاي سفيد باشکوه، غروب‌هاي نفس گير و برخي از بهترين نقاط موج سواري در بالي، جاي تعجبي نيست که چرا مجموعه هتل ويندهام، اين بهشت رويايي را براي ساخت جديدترين اقامتگاه خود، انتخاب کرده است.

اقامتگاه رويايي 177 اتاقه ويندهام، متعلق به PT، است. اقامتگاه آکولايدس لاکشمي (Accolades Lakshmi)، ششمين محل گروه هتل ويندهام در اين جزيره را نشان مي‌دهد.بري رابينسون، رييس و مديرعامل گروه هتلداري ويندهام در جنوب غربي قاره آسيا و حاشيه اقيانوس آرام ، مي‌گويد:

افتتاح ششمين هتل ما در بالي، نشان از تاکيد و تعهد تيم ويندهام براي رشد گروه ما در اين مناطق و موقعيت‌هاي فوق‌العاده است. ما مطمئن هستيم که موقعيت استراتژيک اقامتگاه رويايي ويندهام بالي در اين ساحل فيروزه‌اي خارق‌العاده، تبديل به نقطه‌اي موردعلاقه براي مهمانان ما خواهد شد.

اقامتگاه رويايي ويندهام بالي، واقع‌شده در طبيعتي جذاب همراه با مجموعه اختصاصي کلوب‌هاي ساحلي، زمين مسابقات گلف و ساحل مشهور رويايي، درست همان جايي است که براي تجربه شگفتي‌هاي جزيره خدايان، به آن احتياج داريد.

اقامتگاه، تنها يک دقيقه پياده تا ساحل رويايي آرامش‌بخش بالي، خط ساحلي همراه با شن‌هاي سفيد دست‌نخورده و خانه کلوب‌هاي ساحلي پر رونق و کافه هاي محلي، فاصله دارد.

درست رويه‌روي اقامتگاه، زمين جديد مسابقات گلف به نام کوتا، با منظره‌اي پانارومايي از اقيانوس هند  و مسير بازي گلف با 18 سوراخ، به علاقه‌مندان گلف، تجربه‌اي منحصربه‌فرد را پيشنهاد مي‌کند.

اين مجتمع ترکيبي چشمگير از معماري سنتي بالي و مدرن در 177 اتاق شامل هفت گروه اتاق‌هاي جادار و بزرگ است.

اقامتگاه ويندهام، همچنين داراي اسپاي تيرتا (Tirta)، مجموعه‌اي با شش اتاق درماني براي افراد مجرد و زوج‌ها، و يک سالن يوگا، است. معناي تيرتا در زبان سانسکريت، آب مقدسي است که جواني و پاکي را به شما هديه مي‌کند.

اقامتگاه با دارا بودن 4 سالن مجهز، آماده برگزاري سمينارها، ملاقات‌ها و رويدادهاي اجتماعي نيز است. بزرگ‌ترين سالن اين مجموعه، گنجايش 300 نفر را براي سمينار و يا 250 نفر براي مهماني و ضيافت را دارا است. 3 سالن کوچک‌تر گردهمايي، براي جلسات هيئت مديره و جلسات اضطراري، عالي هستند.