شماره تماس : 02188757911
امروز سه شنبه 6 فروردين 1398 ساعت 16:56
لطفا چند لحظه منتظر بمانيد ...

رونمايي از منوي جديد غذا در هواپيمايي لوفتهانزا - 1396/12/25

به گفته‌ي لوفتهانزا، منوهاي جديد غذاي اين شرکت هواپيمايي از ماه مه 2018 در دسترس مشتري‌ها قرار خواهند گرفت.مي‌توان پروازهاي طولاني‌مدت را يک فرصت عالي براي استراحت قبل از سفر تلقي کرد. فيلمي که مي‌خواهيد در زمان پرواز  تماشا کنيد را انتخاب کنيد، يک بالش زير گردن خودتان بگذاريد و حالا ديگر همه چيز آماده است تا کمي آرامش را تجربه کنيد. ولي، وقتي که نوبت سرو غذا مي‌رسد، از ديدن غذاهاي غير خوشمزه و ظرف‌هايي که جذابيت لازم را براي تاثيرگذاري ندارند، توي ذوق‌تان مي‌خورد. به تازگي لوفتهانزا، با هدف خشنودسازي مشتريان و لذت بردن آن‌ها از صرف يک غذاي خوب در ارتفاع 11.000 متري از سطح زمين، از منوي غذايي جديد اين شرکت هواپيمايي رونمايي کرد.
مسافران مي‌توانند از استيک گريل شده به همراه غذاهاي جانبي ديگر لذت ببرندبه خاطر اين منوي جديد که در همين تابستان و در کلاس معمولي و اقتصادي لوفتهانزا رونمايي خواهد شد، مسافران مي‌توانند در ازاي پرداخت هزينه‌ي اضافي از ميان هفت منوي جديد و منتخب در مسافت‌هاي طولاني يکي را انتخاب کنند. مسافران مي‌توانند منوي ويژه را انتخاب کنند که شامل استيک کبابي، تنقلات باواريا، پاستاي مديترانه‌اي با ميگو و يک جعبه بنتو به همراه مجموعه‌اي از سوشي‌هاي کلاسيک ژاپني است. مسافراني که به سلامت خود اهميت مي‌دهند هم مي‌توانند منوي آسيايي را به همراه کوينولا (نوعي گياه با دانه‌هاي خوراکي) سفارش بدهند که در ظرف‌هاي در ظروف چيني سرو مي‌شود.
اين منوي جديد در ماه مه 2018 و در پروازهاي فرانکفورت و مونيخ رونمايي خواهد شد
منوهاي چند بخشي را تقريبا در همه‌ي پروازهاي بين قاره‌اي لوفتهانزا از مبدا فرانکفورت و مونيخ و به جاي وعده‌هاي غذايي معمولي مي‌توان سفارش داد. هزينه‌ي هر وعده‌ي غذايي بين 19 يورو (23 دلار) و 33 يورو (40 دلار) است و مي‌تواند آن‌ها را از طريق وب‌سايت هواپيمايي و تا 24 ساعت قبل از پرواز رزرو کرد. غذاهاي ويژه‌ي «A la carte dining» جايگزين غذاها و نوشيدني‌هاي فعلي در کلاس اقتصادي و معمولي نمي‌شوند، بلکه در صورت درخواست هر مسافر تهيه خواهند شد.